DELIVERY AND RETURN

Teslimat Politikası

Ön sipariş onayınız siparişiniz verildikten ve ödemeniz alıdıktan sonra size e-posta yoluyla iletilecektir.

Türkiye resmi tatilleri haricinde Pazartesi’den Cuma’ya sabah 10.00’dan 17.00 arası çalışmaktayız

Yurtiçi siparişler için hizmet alınacak gönderim firması Yurtiçi kargodur. 

Siparişinizi gönderdiğimizde kargo takip numaranızı içeren bir e-posta / mesaj alacaksınız.

Yurt içi siparişlerde, kargonuz 6-8 iş günü içerisinde teslim edilir.

B10E uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan kurtajlardan sorumlu değildir. Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir. Bu ücretler doğrudan lokal gümrükler tarafından belirlendiği için kargonuzun oluşturacağı Vergi ya da Gümrük Harçlarının tam miktarını size bildiremiyoruz.

Değiştirme ve İade Politikası

B10E ürünleri, kullanım amacı sebebiyle iade edilemez. Satışa sunduğumuz tüm ürünler kargoya teslim edilmek üzere teslim edilmek üzere pakatlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürünün ayıplı olması ise aynı ürünün yenisi ile ürün değişikliği yapılır. Ürünün ayıplı olduğu, ürünün teslim edilmesinden itibaren 48 saat içerisinde B10E tarafına bildirilmelidir. Aksi durumda, alıcının ürünün ayıplı olması sebebiyle iade hakkı kaybolmuş olur.

Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce info@b10e.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir ve sonrasında değişim talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız. İşlem süresinin uzamasına neden olacağı için b10e ile iletişim kurmadan lütfen herhangi bir şeyi geri göndermeyin.

Ayıplı ürün olmaması durumunda ücretsiz iade servisi sunmamaktayız. Lütfen, iade edilen ürünler bizim elimize ulaşana kadar kargodan kendinizin sorumlu olduğunu unutmayın.

B10E, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve diğer vergilerin geri ödemesini yapamamaktadır, yine de yerel vergi bürolarınızla doğrudan iletişim kurarak bu ücretleri geri alabilirsiniz.

Shopping Cart
en_GB